Photo by Danielle MacInnes on Unsplash

Podzielę się z tobą moimi noworocznymi postanowieniami i zachęcam cię, byś jeszcze dziś zastanowiła się nad swoimi. Jeśli mówisz: “ja nie robię noworocznych postanowień, to głupie”, to w porządku. Nie musisz tego robić akurat na przełomie grudnia i stycznia. Ale jeśli nigdy nie zastanawiasz się nad swoimi celami, to ciężko będzie ci gdziekolwiek dojść, bo… nie wiesz nawet, dokąd chcesz iść!

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zajrzyj do mojego e-booka.

A tymczasem, czas start! Oto moje noworoczne postanowienia. Przypominam, że poprzednie, wykonane dzięki mojemu e-bookowi udało mi się spełnić (niektóre lepiej niż planowałam)! W tamtym roku chciałam np. zwiedzić przynajmniej dwa nowe kraje, a odwiedziłam ich sześć!

OTO POSTANOWIENIA NA 2020 ROK:

  1. Wydać powieść;
  2. Zwiedzić co najmniej trzy nowe kraje;
  3. Stworzyć profesjonalne portfolio fotograficzne;
  4. Ukończyć profesjonalny kurs (np. biznesowy, angielskiego albo fotografii mody);
  5. NIESPODZIANKA, którą podzielę się z tobą w ciągu roku .

Jak widzisz, stawiam na JAKOŚĆ, nie na ILOŚĆ. Ponadto cele są REALNE.

Jeżeli stworzyłaś już swoją listę postanowień, proszę, podziel się nią ze mną tu albo w komentarzu w moich serwisach społecznościowych. Pamiętaj – jeśli podzielisz się celami ze światem, da ci to większą motywację!

Powodzenia!

2 thoughts on “Moje postanowienia”

  1. Very couple of web sites that transpire to become detailed beneath, from our point of view are undoubtedly properly worth checking out. Danna Wildon Pacifica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *